O mnie

Piłka nożna – od 1984

Urodziłem się w Darłowie, a swoją przygodę z futbolem rozpocząłem jako dziesięciolatek w miejscowej „Darłovii”.
W rozgrywkach pierwszoligowych występowałem w składzie drużyny „Amica” Wronki.

Kolejne lata to występy w zespołach II ligi. Były to: „Groclin-Dyskobolia” Grodzisk Wlkp., „Varta” Namysłów, „Lechia” Zielona Góra, „Śląsk” Wrocław, „Odra” Opole, „Ceramika” Opoczno.

W roku 2004 objąłem stanowisko grającego trenera zespołu IV ligi. Była to „Rega-Merida” Trzebiatów, walcząca wówczas o utrzymanie w lidze. Z trzebiatowskim klubem awansowałem (2006r.) do III ligi. Następnie byłem trenerem zespołu III ligi „Gryf” Słupsk, „Kotwica” Kołobrzeg, „Bałtyk” Koszalin,  „Świt” Szczecin.

Beach Soccer
Ostatnie lata to dla mnie również przygoda z piłką plażową. Brałem udział w letnich rozgrywkach Beach Soccer’a, grając m.in. w drużynie „Americanos” Słupsk. Następnie zostałem powołany do reprezentacji Polski w Beach Soccer, z którą to w 2006r. odnieśliśmy ogromny sukces, zdobywając brązowy medal Mistrzostw Europy w Marsylii, oraz kwalifikując się do Mistrzostw Świata w Brazylii. W sezonie 2009/2010 byłem trenerem kadry Polski w piłce nożnej plażowej przy PZPN, a obecnie prowadzę reprezentację młodzieżową U21 z którą zdobyłem v-ce Mistrzostwo Europy.

OBOZY SPORTOWE

76-150 Darłowo, ul. Kossaka 8
+48 602 714 203
info@obozysportowe.info